AutoClub
 • Zbardhet kalendari i riformuluar, Formula 1 nis më 5 Korrik në Austri

  Më në fund ka një datë për fillimin e kampionatit më të ndjekur të motorsportit në botë, Formula 1....

 • FORD PUMA

  Emri i referohet një coupé të vogël të së kaluarës. Por, tashmë është një histori tjetër. Jemi përpara një...

 • RENAULT CLIO E-TECH

  Një tjetër franceze, një tjetër hibride… Që mund të llogarisë dy motorë elektrikë dhe një kambio elektroaktive me katër...

 • FIAT 500X

  Crossover-i më i dashur për italianët vjen me një version sportiv. Kjo i jep atij pak më shumë shkathtësi....

 • PEUGEOT 2008

  Gjenerata e dytë e crossover-it francez bën një hap cilësor; është më e gjatë (arrin në 4,3 metra), ka...

 • VOLKSWAGEN GOLF

  Pavarësisht performancës, seria e tetë shkurton qartë urën me versionet e mëparshme. Ka një teknologji hibride të butë 48...

 • BMW X6

  Një linjë elegante, shumë teknologji dhe një V8 benzinë me mbi 500 kuaj fuqi. Këto janë disa karakteristika të...

 • DS 7 CROSSBACK E-TENSE

  Edhe Suv-i francez trajton çështjen elektrike. Dhe e trajton atë në aspektin e performacës, me një motor hibrid plug-in...

 • MERCEDES-BENZ A 250 E

  Modeli i ri i kompanisë gjermane pasurohet me motor hibrid plug–in që e lejon makinën të përshkojë më shumë...

 • RENAULT CAPTUR

  Ky Suv francez rinovohet plotësisht. Hapësira rritet, shtohen të dhënat për karakteristikat e rrugës dhe përmirësohet komforti. Në ndërtimin...