AutoClub

70 vite histori, si u bashkua Formula 1 në luftën ndaj Covid-19

Me kontributin e 10 drejtuesve të ekipeve, pilotëve, Presidentit të FIA-s, Jean Todt, Drejtorit Ekzekutiv të F1, Chase Carey dhe Ross Brawn, në videon speciale do të keni mundësi të ndiqni atë çfarë ka ndodhur në prapaskenë për sa i përket projektit “Pitlane” që ka të bëjë me luftën ndaj Covid-19, historisë 70-vjeçare të F1 si edhe të ardhmes pozitive të këtij sporti.

Shijojeni…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *