AutoClub
 • 2018-Land-Rover-Range-Rover-Velar-front-three-quarters-e1488321052863

  RANGE ROVER VELAR

  E pozicionuar mbi modelin Evoque dhe poshtë atij Sport, për plotësimin e familjes më ekskluzive të markës britanike. Cilësitë...

 • 2018-jeep-compass

  JEEP COMPASS

  Është SUV-i që plotëson gamën e kompanisë amerikane, duke u pozicionuar midis Renegade dhe Cherokee. Dizajn i realizuar, brendësi...

 • kodi_rrugor

  NDRYSHIMET NË KODIN RRUGOR PARAPRIJNË PARANDALIMIN E AKSIDENTEVE

  Të drejtosh mjetin në gjendje të dehur, të mos zbatosh sinjalistikën në kryqëzime (semafor), të largohesh nga vendi i...

 • ERS_8711

  EUROPEAN TRAFFIC EDUCATION CONTEST 2017

  Finalja e Edicionit të 32-të të konkursit edukativ “European Traffic Education Contest 2017” u zhvillua në Tiranë në datat...

 • 050917top-i

  Honda CB650F 2017

  Honda CB650F 2017: Motoçikleta “e zhveshur” bën të pamundurën Modeli CB650F 2017 paraqitet me disa ndryshime. Me një dizajn...

 • open

  Alfa Romeo 33 Stradale

  Alfa Romeo 33 Stradale, një kryevepër e teknologjisë dhe dizajnit Ajo është e vogël dhe e lehtë, ka një...

 • the-2018-volkswagen-arteon-is-a-car-worth-waiting-for-feature-car-and-driver-photo-677168-s-original

  VOLKSWAGEN ARTEON

  Më parë Passat CC, pastaj vetëm CC, tani ndryshim kursi. Edhe në drejtim: tashmë modeli coupé me pesë dyer...

 • 52

  PEUGEOT 508

  (PESЁ) DYER TЁ HAPURA DREJT SЁ ARDHMES   PAS dopjetës së Suv me modelet 3008 dhe 5008, Peugeot vazhdon...

 • jag-e-pace-203

  JAGUAR E-PACE

  Elegancë dhe prakticitet, ngarje sportive dhe komoditet: kombinimi i të kundërtave duket se është në qendër të vëmendjes së...

 • 2018-ford-fiesta-1

  FORD FIESTA

  Gjenerata e shtatë fokusohet tek teknologjia, por pa anashkaluar kënaqësinë e drejtimit: një aftësi e rrallë kjo, mes modeleve...