AutoClub

News

 • PRANVERA AFRIKANO-VERIORE

  Pas revolucioneve të dështuara në 2011-ën, ana tjetër e Mesdheut po kthehet në destinacionin e prodhuesve. Nga...

 • HOLLYWOOD VS MARANELLO

  “Le Mans 66 – Sfida e madhe” që u shfaq në kinema më 14 nëntor, tregon hakmarrjen...

 • VOLKSWAGEN GOLF

  Zgjidhje hi-tech, ndërlidhja e avancuar dhe drejtimi i asistuar debutojnë në gjermanen me prerje mesatare. Pa shtrembëruar...

 • Toyota Auris

  STREET ART /  Janë rrugët e botës ato që Auris do të pushtojë duke filluar nga viti 2018....

 • Suzuki Swift – Nissan Qashqai

    Suzuki Swift – PESHË E REDUKTUAR VETËM 840 kg (pa ngarkesë) për konfigurimin bazë të Suzuki...

 • Mercedes E Cabrio – McLaren 720S

    Mercedes E-Cabrio – E ZBULUAR INTEGRALE AKTI i fundit i rinovimit të Mercedes E-Class, e cila...

 • MAZDA MX-5 RF

  Sportivja japoneze tashmë edhe me një version targa. E njëjta skemë mekanike, i njëjti argëtim   1.5L...

 • DS 7 Crossback

  DITA E PAVARËSISË / Pas tre vjetësh në heshtje, vjen shpërthimi. Marka e grupit PSA del më vete...

 • Citroën C-Aircross – PASARDHËSJA E PICASSO-s

  Versioni monovolum i modelit C3 po tërhiqet. Në vend të tij do të kemi një model crossover,...

 • BMW i

  Copëza mangët / Nuk do të ketë një model të tretë në familje “i”: i3 dhe i8 do...