AutoClub
 • KTHIM NË TË ARDHMEN

  Me një koncept surprizë, Fiat pararend modelin e ardhshëm Panda, duke marrë zgjidhjet e djeshme e duke i interpretuar...

 • MJAFT ME RUTINЁN

  Shtatë vjet pas debutimit, Zoe po i nënshtrohet një remake-u, që gërsheton ristilimin me ndërrimin e gjeneratës. Pak ndërhyrje...

 • NISSAN MICRA

  Teknologji inovative dhe performancë më e lartë është ajo çka vihet re në modelin e ri japonez. Kambio Cvt...

 • BMW S1000RR. RIKTHIMI I DY R-ve

  Gjenerata e tretë e supermotoçikletës së Mynihut, bëhet edhe më e fuqishme, efikase, e specializuar dhe e veçantë. Kushton...

 • Porsche Exclusive, unike për mbi tridhjetë vite

  Porsche Esclusive është reparti që vë në jetë ëndrrat “e ndaluara” të entuziastëve, prej vitit 1985. Ja disa prej...

 • SULM PЁR FRONIN

  ALFA ROMEO GIULIA vs MAZDA6 Për sa i përket kënaqësisë në drejtim, modeli italian është referencë e padiskutuar. Tani,...

 • MË PAK RRJEDHA AJRI MË SHUMË PARAKALIME

  Ky është objektivi i ndryshimeve rregullatore të prezantuara për sezonin e ri, në  përpjekje për ta bërë Çmimin e...

 • SKODA KAMIQ

  Kamiq është modeli më i ri me “rrota të larta” i Skoda-s, si dhe më e vogla e grupit...

 • MOS E QUANI KONCEPT

  Zyrtarisht është e tillë, por në të vërtetë, modeli e Prototype është shumë i ngjashëm me versionin e prodhimit,...

 • SUBARU FORESTER

  Përshtatja e skemës Sgp përkthehet në rritje të hapësirës së brendshme, komfortit dhe manovrueshmërisë. Sistemi EyeSight është i përditësuar...