AutoClub
 • RENAULT KOLEOS

  Ka të njëjtën skemë mekanike dhe aftësi për terrene jashtë asfalti me modelin Nissan X-Trail, por dizajni është përshtatur...

 • MAZDA 6

  Përmbajtje e njëjtë, shoqëruar nga disa risi. Motor kursimtar dhe i qetë si dhe një sistem që premton më...

 • BMW SERIA 5 TOURING

  Funksionale dhe sportive, është një përqendrim i teknologjive të larta të cilat favorizojnë manovrueshmërinë, komoditetin dhe ndërveprimin njeri-makinë ËSHTЁ...

 • BENTLEY BENTAYGA DIESEL

  Të shushatur dhe duke kërcëllitur dhëmbët adhuruesit tradicionalë të Britanisë: pasi kanë gëlltitur filxhanin e hidhur të SUV-it të...

 • AUDI A1

  KOHA KALON, AJO MBETET E VOGËL   Nuk duket, megjithatë kanë kaluar më shumë se shtatë vjet që nga...

 • TË SIGURT MBI DY RROTA 2017

  Automobile Club Albania organizoi për të shtatin vit me radhë Konkursin Kombëtar për Edukimin mbi Sigurinë Rrugore, “Të Sigurt...

 • PLATFORMAT MODULARE

  E filluar nga Volkswagen pesë vjet më parë, praktika e bazës së përbashkët fleksibël për modelet e kategorive dhe...

 • Ferrari Enzo, kali i fundit “i racës”

  Kjo është hipermakina e fundit e Ferrari-t që ka vetëm motor me benzinë. Dhe ç’motor: një V12 me thithje,...

 • VOLKSWAGEN GOLF

  Zgjidhje hi-tech, ndërlidhja e avancuar dhe drejtimi i asistuar debutojnë në gjermanen me prerje mesatare. Pa shtrembëruar thelbin  ...

 • Toyota Auris

  STREET ART /  Janë rrugët e botës ato që Auris do të pushtojë duke filluar nga viti 2018. Arti qëndron...