AutoClub
 • NDRYSHIMET NË KODIN RRUGOR PARAPRIJNË PARANDALIMIN E AKSIDENTEVE

  Të drejtosh mjetin në gjendje të dehur, të mos zbatosh sinjalistikën në kryqëzime (semafor), të largohesh nga vendi i...

 • EUROPEAN TRAFFIC EDUCATION CONTEST 2017

  Finalja e Edicionit të 32-të të konkursit edukativ “European Traffic Education Contest 2017” u zhvillua në Tiranë në datat...

 • Honda CB650F 2017

  Honda CB650F 2017: Motoçikleta “e zhveshur” bën të pamundurën Modeli CB650F 2017 paraqitet me disa ndryshime. Me një dizajn...

 • Alfa Romeo 33 Stradale

  Alfa Romeo 33 Stradale, një kryevepër e teknologjisë dhe dizajnit Ajo është e vogël dhe e lehtë, ka një...

 • VOLKSWAGEN ARTEON

  Më parë Passat CC, pastaj vetëm CC, tani ndryshim kursi. Edhe në drejtim: tashmë modeli coupé me pesë dyer...

 • PEUGEOT 508

  (PESЁ) DYER TЁ HAPURA DREJT SЁ ARDHMES   PAS dopjetës së Suv me modelet 3008 dhe 5008, Peugeot vazhdon...

 • JAGUAR E-PACE

  Elegancë dhe prakticitet, ngarje sportive dhe komoditet: kombinimi i të kundërtave duket se është në qendër të vëmendjes së...

 • FORD FIESTA

  Gjenerata e shtatë fokusohet tek teknologjia, por pa anashkaluar kënaqësinë e drejtimit: një aftësi e rrallë kjo, mes modeleve...

 • BMW X4

  KAPËRCIM ETAPASH Seria e parë e X4 është e dënuar të dalë në pension para kohe: gjenerata e re...

 • Volkswagen Polo

  QËNDRON VETËM ME PESË DYER 1 DIZAJNI – Vetëm me pesë dyer, po aq edhe konfigurimet, 14 ngjyra për...