AutoClub
 • Toyota Auris

  STREET ART /  Janë rrugët e botës ato që Auris do të pushtojë duke filluar nga viti 2018. Arti qëndron...

 • Suzuki Swift – Nissan Qashqai

    Suzuki Swift – PESHË E REDUKTUAR VETËM 840 kg (pa ngarkesë) për konfigurimin bazë të Suzuki Swift të...

 • Mercedes E Cabrio – McLaren 720S

    Mercedes E-Cabrio – E ZBULUAR INTEGRALE AKTI i fundit i rinovimit të Mercedes E-Class, e cila në versionin...

 • MAZDA MX-5 RF

  Sportivja japoneze tashmë edhe me një version targa. E njëjta skemë mekanike, i njëjti argëtim   1.5L Skyactiv-G Exceed...

 • DS 7 Crossback

  DITA E PAVARËSISË / Pas tre vjetësh në heshtje, vjen shpërthimi. Marka e grupit PSA del më vete me DS...

 • Citroën C-Aircross – PASARDHËSJA E PICASSO-s

  Versioni monovolum i modelit C3 po tërhiqet. Në vend të tij do të kemi një model crossover, që ngjason...

 • BMW i

  Copëza mangët / Nuk do të ketë një model të tretë në familje “i”: i3 dhe i8 do të mbeten...

 • AMG vs Porsche

  Lagjet kundërshtare / Ka garë automobilistike në Shtutgart: nga njëra anë lagjja e Affalterbach, e cila me modelin GT Concept...

 • KIA STINGER GT

  KIA STINGER GT Coupé–ja koreane me pesë dyer hap sfidën me gjigantët gjermanë me argumente shumë bindëse. Është provuar...

 • Yamaha SCR950 2017

  Trashëgimtari Scrambler. Scrambler i ri zgjeron serinë Sport Heritage të Yamahas. I lindur nga platforma XV950, duke  sjellë me...