AutoClub
 • VOLVO XC40

  Modeli i ri Suv i kompanisë suedeze paraqitet me një format kompakt, por plot siguri, prakticitet dhe komfort. Në...

 • NISSAN LEAF

  MODELI ELEKTRIK ЁSHTЁ BЁRЁ JOSHËS Modeli Leaf kthen faqe. Nuk ka lidhje fare me format disi anonime të gjeneratës...

 • Mazda6 – Mercedes CLS

  ÇЁSHTJE DINAMIZMI Seria e tretë e makinës me katër dyer të Shtutgart-it, rimëkëmb pastërtinë stilistike, pa humbur elegancën e...

 • LAMBORGHINI URUS

  DEBUTIMI I FSHEHUR Modeli Urus u provua kur ishte ende i mbuluar. U provua në pistë, për të hyrë...

 • JAGUAR E-PACE

  JAGUAR E-PACE I rehatshëm, i thjeshtë, i këndshëm në drejtim, i pasur në personalitet: Suv-i i ri britanik, padyshim...

 • BMW Serie 8

  NDONJЁHERЁ EDHE KTHEHEN Për fat të mirë edhe kthehen, sepse, pas një mungese prej pothuajse njëzet vjetësh, Serisë 8...

 • AUDI Q3

  MENDOHET PËR KËMBËT Modeli Q3 është i destinuar të rritet në përmasa, për t’u pozicionuar më mirë mes modelit...

 • FIA Formula E Gen2 prezantohet në Gjenevë

  Konfirmohen detajet teknike të gjeneratës së ardhshme të makinave elektrike Makina elektrike e gjeneratës së re, ABB FIA Formula...

 • FIA dhe Formula 1 shpallin një partneritet të ri, të quajtur Grid Kids

  Formula 1, kampionati më i rëndësishëm i botës së motorsportit, së bashku me FIA-n, kanë kënaqësinë të shpallin një...

 • CITROËN C3 AIRCROSS

  Dizajni origjinal, i domosdoshëm për t’u dalluar nga modelet e tjera kompakte SUV, është i pranishëm në këtë model...