AutoClub
 • TOYOTA C-HR

  1.8 HYBRID CVT STYLE Crossover-i i ri japonez fokusohet shumë tek dizajni. Gjithashtu ky version është bazuar në platformën...

 • ALFA ROMEO GIULIA

  Rikthehet diferenciali prapa, së bashku me një dinamicitet lëvizjeje të përkryer. Për kënaqësinë e të pasionuarve. Gjithashtu, pa komplekse...

 • FORD EDGE

  Karakter i vendosur, si në stil ashtu edhe gjatë drejtimit. SUV-i amerikan që zbarkon në Europë është më i...

 • FORD KUGA

  Paraqitja e parë në rrugët e Vendeve Baltike me SUV-in e kompanisë amerikane. E rishikuar dhe e përmirësuar, veçanërisht...

 • FORD FIESTA ST200

    Edhe më e fuqishme, fluide dhe konkrete: Zgjedhja ideale për ata që duan të argëtohen. Motor i gatshëm...

 • FIAT PANDA – 1.2 69 KF LOUNGE

    Ja si është përditësuar makina më e shitur në Itali: motor Euro 6, disa ndryshime të vogla brenda...

 • Ferrari J50 – VETЁM DHJETЁ

  E prezantuar në Tokyo në mes të dhjetorit, me rastin e 50-vjetorit të pranisë së Ferrarit në Japoni, ekzemplarët...

 • CITROËN C3

  Rinore jashtë dhe origjinale brenda, kështu paraqitet francezja e vogël. E qetë dhe e zhdërvjellët, sidomos në qytet 1.2...

 • BMW Z5 – RIKTHEHET COPA

  NJЁ HAP përpara në emërtim që tani duket qartë dhe një hap prapa, në zgjedhjen e materialit për tavanin....

 • BMW SERIA 5

  Edicioni i shtatë për veturën gjermane, e cila shfaqet në treg plotësisht e rinovuar. Elegante dhe ultra-teknologjike, nivele ndër...