AutoClub
 • BMW i

  Copëza mangët / Nuk do të ketë një model të tretë në familje “i”: i3 dhe i8 do të mbeten...

 • AMG vs Porsche

  Lagjet kundërshtare / Ka garë automobilistike në Shtutgart: nga njëra anë lagjja e Affalterbach, e cila me modelin GT Concept...

 • KIA STINGER GT

  KIA STINGER GT Coupé–ja koreane me pesë dyer hap sfidën me gjigantët gjermanë me argumente shumë bindëse. Është provuar...

 • Yamaha SCR950 2017

  Trashëgimtari Scrambler. Scrambler i ri zgjeron serinë Sport Heritage të Yamahas. I lindur nga platforma XV950, duke  sjellë me...

 • SKODA KODIAQ

  SUV-i parë me përmasa të mëdha i kompanisë çeke dallohet nga një kabinë e gjerë me një prakticitet përdorimi...

 • VW TIGUAN ALLSPACE

  Kolaudimet e fundit në rrugë për versionin e gjatë të SUV-it gjerman, e pajisur me shtatë vende, që do...

 • TOYOTA PRIUS PLUG-IN

  Bateritë më të mëdha e bëjnë një makinë të vërtetë elektrike. E qetë dhe e këndshme si përherë, por...

 • PEUGEOT 5008

  Shumë më i zgjatur, por vetëm pak më i rëndë, modeli SUV i përtej alpeve, ka një bagazh më...

 • DREJT PUSHTIMIT TЁ HAPЁSIRЁS

    Ёshtë më i shkurtër se Meriva, të cilin e zëvendëson, madje më i shkurtër edhe se Mokka, nga...

 • NISSAN MICRA

    Për japonezen e vogël është pothuajse revolucion: duke filluar nga stili, përmasat e deri te ndjesia në drejtim,...