AutoClub
 • SFIDA NIS ME KONKURS

  Që prej vitit 2007, Klubi i Automobilit të Shqipërisë vazhdon t’u ofrojë anëtarëve të tij, shërbime të ndryshme në...

 • BAST I FITUAR

  Zgjedhja e Sergio Marchionne për t’u përqendruar tek Sauber për rikthimin e Alfa Romeos në Cirkuit, i ka dhënë...

 • SKODA KODIAQ RS

  Versioni më i shkathët i këtij modeli Suv është gjithashtu motori më i fuqishëm me naftë në historinë e...

 • E ARDHMJA JAM VETЁ!

  Me një makinë 991 GTS arritëm në Shtutgart për të takuar trashëgimtarin: serinë 992 e cila përbën të nesërmen...

 • PEUGEOT 508 SW

  E ulët dhe e zhdërvjellët, por në të njëjtën kohë me kapacitet të lartë ngarkimi, modeli francez station wagon...

 • HONDA CR-V HYBRID

  Diesel ikën, hibridi vjen: me versionin e elektrifikuar, modeli suv japonez përshëndet një herë e përgjithmonë motorin me naftë,...

 • MERCEDES-BENZ GLE

  Një nivel rehatie i pakrahasueshëm. Një sistem Adas i përsosur. Dhe një dinamikë e pazakontë lëvizëse për një makinë...

 • GJITHMONË NDRYSHE NGA TЁ TJERAT

  Në një segment të homologuar, modeli “3” konfirmon një propozim me origjinalitet absolut, në stil dhe teknikë. I gjatë...

 • BMW X5

  Udhëtim midis shpirtrave të ndryshëm të modelit Suv, i cili, prej origjinës harmonizon praninë e rrotave të larta dhe...

 • Honda CB650R. Kategoria që mungonte

  Modeli i zhveshur plotëson familjen Neo Sports Café. Kushton (relativisht) pak, ecën mjaft mirë dhe e gjejmë edhe në...