AutoClub

Auto Scanner

 • CITROËN C3 AIRCROSS

  Dizajni origjinal, i domosdoshëm për t’u dalluar nga modelet e tjera kompakte SUV, është i pranishëm në...

 • RANGE ROVER VELAR

  E pozicionuar mbi modelin Evoque dhe poshtë atij Sport, për plotësimin e familjes më ekskluzive të markës...

 • JEEP COMPASS

  Është SUV-i që plotëson gamën e kompanisë amerikane, duke u pozicionuar midis Renegade dhe Cherokee. Dizajn i...

 • SKODA KODIAQ

  SUV-i parë me përmasa të mëdha i kompanisë çeke dallohet nga një kabinë e gjerë me një...

 • AUDI Q5 2.0 TDI 190 KF QUATTRO S TRONIC DESIGN

  Një nga klasiket e kompanisë nga Ingolstadt rikthehet e rinovuar. Konfigurimi është po i njëjti, duke filluar...

 • TOYOTA C-HR

  1.8 HYBRID CVT STYLE Crossover-i i ri japonez fokusohet shumë tek dizajni. Gjithashtu ky version është bazuar...

 • ALFA ROMEO GIULIA

  Rikthehet diferenciali prapa, së bashku me një dinamicitet lëvizjeje të përkryer. Për kënaqësinë e të pasionuarve. Gjithashtu,...

 • FORD EDGE

  Karakter i vendosur, si në stil ashtu edhe gjatë drejtimit. SUV-i amerikan që zbarkon në Europë është...