AutoClub

Motonews

 • AURIS ME MË SHUMЁ HAPËSIRЁ

  E realizuar për tregun europian, ndonëse krejtësisht japoneze, kompaktja Toyota po shkon drejt gjeneratës së saj të...

 • FORD ECOSPORT

  Modeli i vogël crossover është rinovuar, dhe, në një segment gjithmonë e më shumë të populluar, po...

 • PEUGEOT 508 / ZGJIMI I LUANIT

  Pas një sezoni të zbehtë, kompania franceze po i heq perden një veture top të gamës, me...

 • TASHMË JANË ZYRTARE

  Sergio Marchionne, nga Salloni i Detroit-it, ka konfirmuar lajmin e paralajmëruar më parë: vitin e ardhshëm, jo...

 • MERCEDES A-CLASS / HORIZONTE TЁ LARGЁTA

  Modeli që ka ringjallur imazhin e kolosit gjerman ka mbërritur në serine e katërt, duke u rritur...

 • HYUNDAI SANTA FE / HAP CILËSOR

  Më shumë hapësirë, materiale cilësore dhe teknologji të reja: seria e katërt e versionit Suv ripërtërihet. Dhe,...

 • RENAULT SYMBIOZ

  BESIM I VERBЁR 110 km në orë. Komandat larg nga duart dhe këmbët. Bëhet fjalë për një...

 • BMW X2

  Modeli debutues crossover paraqet një stil më të ri, më të freskët dhe më modern. Në rrugë,...