AutoClub

Motoçiklizëm

 • Kawasaki Z125 m.y. 2019

  U provua modeli i ri Kawasaki Z125: e vogla e “zhveshur” e Akashit ka pamje si një...

 • Harley-Davidson FXDR 114

  Për modelin e ri FXDR 114, Harley-Davidson është frymëzuar nga garat e shpejtësisë, legjendaret drag-race amerikane. Cruise...

 • Yamaha MT-09SP

  Më e rafinuar dhe më efikase se sa motoçikleta e serisë: modeli MT-09SP i shton një fije...

 • Ducati Monster 821 MY 2018

  Monster mbush 25 vjeç dhe e feston ditëlindjen me modelin 821 të rinovuar në estetikë dhe përmbajtje....

 • Harley-Davidson Softail 2018

  Katër modele të gamës 2018 ju nënshtruan provës: Street Bob, Breakout, Heritage Classic e Fat Bob Harley-Davidson...

 • Honda CB650F 2017

  Honda CB650F 2017: Motoçikleta “e zhveshur” bën të pamundurën Modeli CB650F 2017 paraqitet me disa ndryshime. Me...

 • Yamaha SCR950 2017

  Trashëgimtari Scrambler. Scrambler i ri zgjeron serinë Sport Heritage të Yamahas. I lindur nga platforma XV950, duke ...

 • Honda X-ADV 750 DCT

  Scooter apo motoçikletë me prerje të vogël? Motoçikleta që po zbulojmë është padyshim ndryshe, zbavitëse, e zhdërvjellët,...