AutoClub

News

 • MERCEDES CLASSE E S.W.

    Në versionin e ri All-terrain, modeli i madh station-wagon i Shtutgartit, mund të nisë aventurën edhe...

 • Maserati Levante – ERA FRYN NЁ DREJTIMIN E DUHUR

  ЁSHTЁ MOTORI V6 BENZINЁ, është edhe ai me naftë, por ndoshta mungon ende diçka. Për shembull, motori...

 • LAND ROVER DISCOVERY

    Tani më afër botës së makinave SUV, duke ruajtur të paprekur aftësitë e saj si fuoristradë...

 • Honda Civic Sport Vtec Turbo – Punë madhështore

  Civic e re? Që tani? Po. Jemi duke drejtuar makinën më të shpejtë, të paktën derisa të...

 • SUPERFUQITЁ “JASHTЁ LINJE”

  Në Europë, makinat SUV “XL” mund të jenë edhe “jashtë linje”, por në Shtetet e Bashkuara janë...

 • ABARTH 124

  Vetëm dy vendësh dhe me shpejtësinë në gjak: rikthehet miti spider me akrepin mbi kofano. Provuam edhe...

 • DEBUTON MODELI STELVIO

  First Edition, e mirëpajisur dhe e fuqishme 280 kf, e cila është në dispozicion për 57.300 euro,...

 • FORD KUGA

  Paraqitja e parë në rrugët e Vendeve Baltike me SUV-in e kompanisë amerikane. E rishikuar dhe e...

 • FORD FIESTA ST200

    Edhe më e fuqishme, fluide dhe konkrete: Zgjedhja ideale për ata që duan të argëtohen. Motor...

 • FIAT PANDA – 1.2 69 KF LOUNGE

    Ja si është përditësuar makina më e shitur në Itali: motor Euro 6, disa ndryshime të...