AutoClub

News

 • DS 7 Crossback

  DITA E PAVARËSISË / Pas tre vjetësh në heshtje, vjen shpërthimi. Marka e grupit PSA del më vete...

 • Citroën C-Aircross – PASARDHËSJA E PICASSO-s

  Versioni monovolum i modelit C3 po tërhiqet. Në vend të tij do të kemi një model crossover,...

 • BMW i

  Copëza mangët / Nuk do të ketë një model të tretë në familje “i”: i3 dhe i8 do...

 • AMG vs Porsche

  Lagjet kundërshtare / Ka garë automobilistike në Shtutgart: nga njëra anë lagjja e Affalterbach, e cila me modelin...

 • KIA STINGER GT

  KIA STINGER GT Coupé–ja koreane me pesë dyer hap sfidën me gjigantët gjermanë me argumente shumë bindëse....

 • VW TIGUAN ALLSPACE

  Kolaudimet e fundit në rrugë për versionin e gjatë të SUV-it gjerman, e pajisur me shtatë vende,...

 • TOYOTA PRIUS PLUG-IN

  Bateritë më të mëdha e bëjnë një makinë të vërtetë elektrike. E qetë dhe e këndshme si...

 • PEUGEOT 5008

  Shumë më i zgjatur, por vetëm pak më i rëndë, modeli SUV i përtej alpeve, ka një...

 • DREJT PUSHTIMIT TЁ HAPЁSIRЁS

    Ёshtë më i shkurtër se Meriva, të cilin e zëvendëson, madje më i shkurtër edhe se...

 • NISSAN MICRA

    Për japonezen e vogël është pothuajse revolucion: duke filluar nga stili, përmasat e deri te ndjesia...