AutoClub

News

 • Suzuki Swift – Nissan Qashqai

    Suzuki Swift – PESHË E REDUKTUAR VETËM 840 kg (pa ngarkesë) për konfigurimin bazë të Suzuki...

 • Mercedes E Cabrio – McLaren 720S

    Mercedes E-Cabrio – E ZBULUAR INTEGRALE AKTI i fundit i rinovimit të Mercedes E-Class, e cila...

 • MAZDA MX-5 RF

  Sportivja japoneze tashmë edhe me një version targa. E njëjta skemë mekanike, i njëjti argëtim   1.5L...

 • DS 7 Crossback

  DITA E PAVARËSISË / Pas tre vjetësh në heshtje, vjen shpërthimi. Marka e grupit PSA del më vete...

 • Citroën C-Aircross – PASARDHËSJA E PICASSO-s

  Versioni monovolum i modelit C3 po tërhiqet. Në vend të tij do të kemi një model crossover,...

 • BMW i

  Copëza mangët / Nuk do të ketë një model të tretë në familje “i”: i3 dhe i8 do...

 • AMG vs Porsche

  Lagjet kundërshtare / Ka garë automobilistike në Shtutgart: nga njëra anë lagjja e Affalterbach, e cila me modelin...

 • KIA STINGER GT

  KIA STINGER GT Coupé–ja koreane me pesë dyer hap sfidën me gjigantët gjermanë me argumente shumë bindëse....